▶    Biurka
▶    Pomocniki
▶    Szafki
▶    Akcesoria
System mebli H2O - Health to Office dzięki zastosowanym rozwiązaniom, umożliwia stworzenie uniwersalnego stanowiska pracy, przystosowanego również dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób borykających się z bólem kręgosłupa, stawów i innymi chorobami zapalnymi układu ruchu jak i dla osób zupełnie zdrowych chcących zadbać o swój kręgosłup.
Więcej...Biurka na stelażach elektrycznych, umożliwiają dostosowanie wysokości do indywidualnych potrzeb użytkownika. Więcej...

Rozmiary mebli przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.Detale, z których istoty często nie zdajemy sobie sprawy, mogą znacznie ułatwić codzienne funkcjonowanie - na przykład dogodna wysokość mebli i ich swobodne przemieszczanie. Ponadto meble na kółkach to rozwiązanie, które w ostatnim czasie zyskało dużą popularność. Uchwyty z płyty kompaktowej HPL umożliwiają wygodne przesuwanie z pozycji siedzącej.
Ponieważ jednostajna pozycja pracy jest szkodliwa dla naszego organizmu Health to Office przystosowany jest do trybu pracy w pozycji siedząco-stojącej. Praca zmienna wymusza ruch, który w pozytywny sposób wpływa na nasze zdrowie. System H2O dzięki biurkom na stelażach elektrycznych regulowanych przy pomocy aplikacji komputerowej kładzie nacisk na pracę w trybie SIT-STAND.
Więcej...

Kolumny stelaża wyposażone zostały w technologię ZERO™, zapewniającą zmniejszenie zużycia energii w trybie czuwania z typowego poziomu 1-2 W do zaledwie 0,1 W.
APLIKACJA H2O- pokazuje wartość aktualnej wysokości blatu oraz pozwala na regulację wysokości biurka za pomocą komputera.
- na podstawie wzrostu i płci użytkownika oraz tablic antropometrycznych, sugeruje odpowiednią wysokość blatu do pracy w pozycji siedzącej i stojącej, a dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich w pozycji siedzącej.
- użytkownik może ustawić swój indywidualny planer pracy, ustalić ile minut w ciągu godziny chce pracować w pozycji siedzącej i stojącej. Aplikacja, przed określonym przez użytkownika czasem, przypomina o zmianie pozycji. Po każdej przepracowanej godzinie, aplikacja informuje o 5 minutowej przerwie (opcja), podczas której użytkownik może wykonywać ćwiczenia rozluźniające, wyświetlane przez aplikację w formie prostych grafik.

Specjalne wycięcie w blacie umożliwia prawidłowe podparcie łokci podczas pracy.
Ponadto blaty biurek serii H2O posiadają powłokę antybakteryjną Sanitized® zabijająca do 99,99% bakterii.
Więcej...

Na blatach biurek może znajdować się ok. 10 mln bakterii, co daje 400 razy więcej bakterii niż w toalecie. Do najczęstszych alergenów zaliczamy kurz, roztocza oraz pyłki. Ze względu na częsty kontakt pracowników z tymi powierzchniami, zwiększa się ryzyko przenoszenia chorób. Produkty, z których wykonane są meble H2O eliminują ten problem.W meblach H2O, w strategicznych punktach, jakimi są blaty biurek oraz uchwyty szaf i uchwyty do przesuwania pomocników, zastosowano płytę kompaktową HPL z certyfikowaną antybakteryjną powłoką Sanitized®. Płyta oprócz posiadania powłoki antybakteryjnej, jest również wodoodporna. Szwajcarska, certyfikowana, powłoka Sanitized®, trwale przeciwdziała rozwojowi mikroorganizmów a także zabija do 99,99% bakterii.Powłoka Sanitized® Silver bazuje na jonach srebra. Nie zawiera żadnych nanocząsteczek srebra. Sanitized® Silver posiada najwyższy możliwy stopień bezpieczeństwa dla człowieka i środowiska, czego potwierdzeniem jest Oeko-Tex 100 (klasy I do IV) i etykiety "bluesign approved".System H2O to meble o zminimalizowanej zwartości formaldehydów z elementami tapicerowanymi wełną 100%.
Więcej...

Formaldehyd używany jest do produkcji wyrobów przemysłowych od bardzo dawna, a materiały wykonane z jej współudziałem mogą emitować gaz nawet przez wiele lat od produkcji. Meble H2O wykonane są z trzywarstwowej płyty wiórowej o zminimalizowanej zawartości formaldehydu w standardzie japońskim F ****, według normy JIS A1460. Co oznacza, że posiada emisję formaldehydu na poziomie 0,03- 0,04 ppm, czyli zbliżoną do drewna naturalnego. Płyta drewnopochodna o klasie E1, w obecnie przyjętej normie europejskiej, nie może uwalniać więcej niż 0,1 ppm formaldehydu.
Natomiast według European Timber Trade Association maksymalna emisja formaldehydu nie powinna przekraczać 0,03 ppm.
Płyta wiórowa posiada certyfikat Blu Angel, skupiający się na minimalizowaniu szkodliwego wpływu na środowisko. W produkcji mebli użyto materiałów o zawartości 30 % drewna z recyclingu. Dodatkowo elementy tapicerowane oraz przegrody systemu H2O wykonano z tkaniny w 100% z wełny, która dzięki zawartości keratyny, posiada naturalną zdolność absorpcyjną formaldehydu oraz drażniących zapachów z otoczenia.Przegrody zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by były łatwe do demontażu, co ułatwia ich czyszczenie.Producentem kolekcji jest TOBO.


Biurka od 5.942,70 netto (7.309,52 z VAT)
Pomocniki od 1.202,49 netto (1.479,06 z VAT)
Szafki od 811,89 netto (998,62 z VAT)
Akcesoria od 285,00 netto (350,55 z VAT)