▶    biurka
▶    szafy i regały
▶    kontenery
▶    stoły okolicznościowe
▶    dostawki do biurek
▶    płyty dzielące
▶    osłony biurek
▶    szafki żaluzjowe i wiszące
▶    akcesoria
  • Meble KENO - biurka do przestrzeni open-space dedykowane do łączenia w zestawy 2 i 4-stanowiskowe odseparowane płytami dzielącymi KCD. Kontenery podbiurkowe.
  • Kubikowa konstrukcja biurek KENO sprawia, że wyposażenie meblowe nie przytłacza przestrzeni ciężkością mebli, tworząc przyjazną atmosferę do pracy
  • Stolik okolicznościowy KENO KD-7 pozwala oderwać się od biurka. Konstrukcja stelaża stolika, dzięki jednej nodze nie ogranicza swobody ruchów użytkownikowi.
  • Kontener podbiurkowy z trzema szufladami, w tym dolna na file. Zastosowane kółka czynią go mobilnym i łatwym do ustawienia w najbardziej ergonomicznym miejscu
  • Solidny stelaż biurek KENO wyraźnym z dystansem blatu nadaje lekkości całej konstrukcji. Boczne nogi łączy poprzeczna belka. Całość szybka i łatwa w montażu.
  • Zamknięte lub częściowo zamknięte szafy aktowe z zamkiem patentowym i regały otwarte pomieszczą każde archiwum. Ofertę wzbogacają nadstawki i szafki żaluzjowe.
  • Meble KENO - biurka do przestrzeni open-space dedykowane do łączenia w zestawy 2 i 4-stanowiskowe odseparowane płytami dzielącymi KCD. Kontenery podbiurkowe.
Meble KENO to propozycja dla użytkowników ceniących sobie prostą formę. System zaprojektowany został z myślą o pomieszczeniach typu open space. Prostokątne kształty biurek umożliwiają tworzenie pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejsc pracy. Oryginalny stelaż biurka, na kwadratowych nogach, nadaje bryle lekkości i charakteru.

System składa się z niewielkiej, ale odpowiednio dobranej liczby elementów, umożliwiającej aranżację biura według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Meble wykonano z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 i 25 mm.

Elementy dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Zestaw KENO w kolorze legno jasne i calvados jest dostępny z magazynu. Stelaż SNC stosowany w meblach biurowych KENO otrzymał wyróżnienie DIAMENT MEBLARSTWA 2011 w kategorii systemy akcesoriów.

biurka od 578,70 netto (711,80 z VAT)
szafy i regały od 234,00 netto (287,82 z VAT)
kontenery od 0,00 netto (0,00 z VAT)
stoły okolicznościowe od 468,00 netto (575,64 z VAT)
dostawki do biurek od 200,70 netto (246,86 z VAT)
płyty dzielące od 90,90 netto (111,81 z VAT)
osłony biurek od 111,60 netto (137,27 z VAT)
szafki żaluzjowe i wiszące od 135,00 netto (166,05 z VAT)
akcesoria od 25,20 netto (31,00 z VAT)