• Proste i solidne biurka kubikowe na stelażach o wzmocnionej konstrukcji. Łatwe i szybkie w konfiguracji i montażu. Idealne do pomieszczeń open-space
 • System mebli H2O umożliwia stworzenie uniwersalnego stanowiska pracy, przystosowanego również dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim.
 • System Vianno to nowoczesne wydanie klasycznych mebli gabinetowych.
 • Ekskluzywne meble gabinetowe. Idealnie skomponowana kolekcja o wysokim standardzie użytkowym uzyskanym dzięki najwyższej jakości materiałów i akcesoriów
 • meble menedżerskie PORTO
 • Nowoczesne recepcje modułowe. Szerokie możliwości konfiguracji. Lekkość formy i estetyka wykonania sprzyjają profesjonalnej obsłudze klienta.
 • Nowoczesne, wyjątkowe, eleganckie meble biurowe do różnych rodzajów przestrzeni i aranżacji pomieszczeń. W kolekcji różne rodzaje stelaży i wykończeń
 • Krzesła, fotele, siedziska do biur, gabinetów, poczekalni, sal konferencyjnych i wykładowych, restauracji, kawiarni. Ergonomiczne, wygodne, funkcjonalne
 • Biurka pracownicze GEMI pozwalają na dobór trzech rodzajów nóg w ośmiu kolorach lakieru. Wyjątkowy charakter nadaje chromowe wykończenie stelaża.
 • Klasyczne, solidne, wygodne meble gabinetowe. Kolekcja przestronnych biurek i ekskluzywnych komód, szaf oraz stołów konferencyjnych i okolicznościowych
 • meble pracownicze SET - kolekcja dedykowana specjalnie do przestrzeni otwartych typu open-space. Możliwość tworzenia stanowisk wieloosobowych
 • Meble biurowe VEGA to najbogatsza oferta biurek, szaf, regałów i dostawek dająca szerokie możliwości aranżacji przestrzeni pracowniczej i recepcyjnej
 • Estetyczne i funkcjonalne meble pracownicze MIDO z krótkim terminem dostawy. Konstrukcja stelaży biurek umożliwia estetyczne ukrycie kabli i przyłączy
 • Recepcja modułowa VENO ? połączenie płyty drewnopodobnej i blachy perforowanej. Zaokrąglone narożniki biurek i nadstawek. Wygodna przestrzeń do pracy
 • Meble recepcyjne BOXA nowoczesna, prosta forma kubikowa. Lekkość i elegancja. Wygodna przestrzeń robocza blatów biurek i swobodne podejście dla klienta.
 • Meble hotelowe MEDIS: łóżka - metalowe stelaże wykończone płytą meblową, szafki nocne, konsole, komody do hoteli i pensjonatów. Nadadzą ciepła każdemu wnętrzu.
 • Najwyższej jakości meble metalowe: szafy na archiwa, kartotekowe, ognioodporne, meble socjalne i szafki ubraniowe, regały magazynowe i meble warsztatowe
 • Stelaże do biurek pracowniczych, prostych i narożnych, z regulacją wysokości, z kanałem kablowym w ośmiu kolorach lakieru. Nogi do stołów konferencyjnych
 • Tanie meble pracownicze ERGO o prostej konstrukcji i estetycznym wykonaniu. Szerokie możliwości konfiguracji stanowiska roboczego. Lekkie i łatwe w montażu.
 • meble pracownicze SET - kolekcja dedykowana specjalnie do przestrzeni otwartych typu open-space. Możliwość tworzenia stanowisk wieloosobowych

Polityka Prywatności sklepu internetowego mebledlabiura.pl
(obowiązuje od 01.09.2022 r.)

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych za pośrednictwem Serwisu mebledlabiura.pl (dalej "Sklep", "Serwis") jest Piotr Michalski prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą FormArt Piotr W. Michalski z siedzibą w Słupnie przy ul. Nastrojowej 15, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej Dzielnicy Warszawa Mokotów w dniu 29.03.2011 r. pod numerem: 256543 (dalej zwany Administratorem).

  Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/ 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

  Administrator stosuje adekwatne środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych oraz zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem i przetwarzaniem przez osoby nieupoważnione.

  Celem przetwarzania danych jest świadczenie usług sprzedaży zgodnie z ofertą sklepu, na podstawie Warunków sprzedaży dostępnych w Serwisie.

  Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zamiar realizacji umowy z Nabywcą, którego dane dotyczą. W trakcie procesu składania zamówienia Nabywca wyraża swą wolę zawarcia umowy, udziela zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie koniecznym do realizacji umowy i akceptuje treść Warunków sprzedaży oraz niniejszą Politykę prywatności.

  Odrębnie nabywca otrzymuje również możliwość wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz przesyłania informacji handlowej w zakresie oferty Sklepu. Zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

  Dane Nabywcy będą przekazywane podmiotom przetwarzającym (odbiorcy danych) na zlecenie Sklepu, celem realizacji przepisów prawa w zakresie rachunkowym i podatkowym oraz podmiotom świadczącym usługi produkcyjne i kurierskie, celem skompletowania i dostarczenia przedmiotu zamówienia do Nabywcy.

  Dane osobowe będą przechowywane w archiwum księgowym do dnia wygaśnięcia roszczeń z umowy sprzedaży, a w archiwum zamówień oraz w celach marketingowych i przesyłania informacji handlowej najpóźniej do dnia istnienia Sklepu lub do dnia wniesienia przez Nabywcę sprzeciwu wobec przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej.

  Nabywca ma prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących jego osoby, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania; ma prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

  Nabywca ma prawo do wniesienia skargi w celu kontroli zasad przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00- 193 Warszawa.

  Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i w tym celu Nabywca zobowiązany jest do ich podania; konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości zawarcia i wykonania Umowy sprzedaży.

  Informujemy, że nasza strona używa plików cookie. Użytkownik przeglądając stronę główną i podstrony mebledlabiura.pl wyraża zgodę na używanie plików cookie zezwalając na obsługę tych plików w konfiguracji przeglądarki internetowej.