• meble pracownicze SET - kolekcja dedykowana specjalnie do przestrzeni otwartych typu open-space. Możliwość tworzenia stanowisk wieloosobowych
 • Meble biurowe VEGA to najbogatsza oferta biurek, szaf, regałów i dostawek dająca szerokie możliwości aranżacji przestrzeni pracowniczej i recepcyjnej
 • Estetyczne i funkcjonalne meble pracownicze MIDO z krótkim terminem dostawy. Konstrukcja stelaży biurek umożliwia estetyczne ukrycie kabli i przyłączy
 • Proste i solidne biurka kubikowe na stelażach o wzmocnionej konstrukcji. Łatwe i szybkie w konfiguracji i montażu. Idealne do pomieszczeń open-space
 • Biurka pracownicze GEMI pozwalają na dobór trzech rodzajów nóg w ośmiu kolorach lakieru. Wyjątkowy charakter nadaje chromowe wykończenie stelaża.
 • Nowoczesne, wyjątkowe, eleganckie meble biurowe do różnych rodzajów przestrzeni i aranżacji pomieszczeń. W kolekcji różne rodzaje stelaży i wykończeń
 • Klasyczne, solidne, wygodne meble gabinetowe. Kolekcja przestronnych biurek i ekskluzywnych komód, szaf oraz stołów konferencyjnych i okolicznościowych
 • Ekskluzywne meble gabinetowe. Idealnie skomponowana kolekcja o wysokim standardzie użytkowym uzyskanym dzięki najwyższej jakości materiałów i akcesoriów
 • Nowoczesne recepcje modułowe. Szerokie możliwości konfiguracji. Lekkość formy i estetyka wykonania sprzyjają profesjonalnej obsłudze klienta.
 • Recepcja modułowa VENO ? połączenie płyty drewnopodobnej i blachy perforowanej. Zaokrąglone narożniki biurek i nadstawek. Wygodna przestrzeń do pracy
 • Meble recepcyjne BOXA nowoczesna, prosta forma kubikowa. Lekkość i elegancja. Wygodna przestrzeń robocza blatów biurek i swobodne podejście dla klienta.
 • Meble hotelowe MEDIS: łóżka - metalowe stelaże wykończone płytą meblową, szafki nocne, konsole, komody do hoteli i pensjonatów. Nadadzą ciepła każdemu wnętrzu.
 • Krzesła, fotele, siedziska do biur, gabinetów, poczekalni, sal konferencyjnych i wykładowych, restauracji, kawiarni. Ergonomiczne, wygodne, funkcjonalne
 • Najwyższej jakości meble metalowe: szafy na archiwa, kartotekowe, ognioodporne, meble socjalne i szafki ubraniowe, regały magazynowe i meble warsztatowe
 • Stelaże do biurek pracowniczych, prostych i narożnych, z regulacją wysokości, z kanałem kablowym w ośmiu kolorach lakieru. Nogi do stołów konferencyjnych
 • Tanie meble pracownicze ERGO o prostej konstrukcji i estetycznym wykonaniu. Szerokie możliwości konfiguracji stanowiska roboczego. Lekkie i łatwe w montażu.
 • meble pracownicze SET - kolekcja dedykowana specjalnie do przestrzeni otwartych typu open-space. Możliwość tworzenia stanowisk wieloosobowych

Warunki sprzedaży
 • Strony transakcji
   1. Sklep internetowy mebledlabiura.pl świadczy usługi na rzecz przedsiebiorców (w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego tzn. osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych, o których mowa w art. 33(1)§ 1 KC, prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową), zwanych dalej Nabywcą.
   2. Właścicielem sklepu mebledlabiura.pl jest firma FormArt Piotr W. Michalski z siedzibą w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 14, zwana dalej Sprzedawcą.

 • Oferta sklepu
   1. Wszystkie oferowane przez Sprzedawcę produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję jakości producenta z wyjątkiem towarów przecenionych, wyraźnie opisanych jako wadliwe.
   2. Prezentowane na portalu zdjęcia i szkice oferowanych produktów (w tym kolorystyczne) mogą różnić się od wyglądu towaru w rzeczywistości. Zweryfikowanie jakości materiałów może nastąpić w miejscu siedziby Sprzedawcy.
   3. Opis towaru zawiera cenę bez podatku i cenę brutto.
   4. Koszty transportu kalkulowane są na bieżąco i prezentowane w oknie przeglądarki.
   5. Niektóre z oferowanych produktów mogą być czasowo niedostępne, dlatego w przypadku ich zamówienia Nabywca zostanie o tym fakcie poinformowany.

 • Zamówienia
   1. Zamówienia można składać bezpośrednio w naszym sklepie internetowym lub na adres poczty elektronicznej Sprzedającego.
   2. Każde zamówienie zostanie przez nas potwierdzone pocztą elektroniczną, w której Nabywca znajdzie link konieczny do potwierdzenia zamówienia oraz unikatowe dane umożliwiające monitorowanie przebiegu jego realizacji.
   3. Z chwilą potwierdzenia przez Nabywcę przyjęcia zamówienia, dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży pomiędzy Sprzedawcą, a Nabywcą.
   4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy z dnia 29. sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr133poz.883 ze zmianami).

 • Płatność
   1. W momencie potwierdzenia przez nas zamówienia automatycznie generowana jest proforma, opiewająca na całkowitą wartość zamówienia wraz z kosztem transportu i ewentualnego montażu.
   2. Płatność odbywa się przelewem na nasze konto na podstawie proformy.
   3. Podstawą i koniecznym warunkiem realizacji zamówienia, a więc przygotowania i wysyłki towaru, jest rejestracja na naszym koncie bankowym wpływu środków w wysokości zgodnej z wartością zamówienia.
   4. Oryginał Faktury VAT wystawiany jest najpóźniej w terminie 7. dni od daty wpływu środków na nasze konto bankowe i wysyłany jest do Klienta za pośrednictwem poczty.
   5. W niektórych przypadkach w terminie do 7. dni od daty rejestracji wpływu środków na naszym koncie bankowym wystawiana jest faktura VAT-zaliczka, a po zakończeniu realizacji zamówienia - Faktura VAT końcowa.

 • Warunki dostawy
   1. Termin realizacji zamówienia to czas konieczny do przygotowania zamówienia do wysyłki i podawany jest systemowo w opisie każdego produktu. Czas realizacji zamówienia należy liczyć od daty rejestracji środków na naszym koncie bankowym. Czas realizacji uzależniony jest od specyfiki danego zamówienia i ustalany jest indywidualnie.
   2. Nabywca informowany jest o czasie realizacji zamówienia w przeciągu maksymalnie 5. dni od daty rejestracji ąrodków na naszym koncie bankowym.
   3. Czas dostawy zamówienia jest to czas potrzebny kurierowi na dostarczenie przesyłki do Nabywcy. Z reguły czas ten nie przekracza 24. godzin.
   4. W chwili odbioru towaru Nabywca zobowiązany jest sprawdzić, czy przesyłka jest zgodna z zamówieniem i czy nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu i, jeśli takie zostaną stwierdzone, sporządzić w obecności kuriera protokół uszkodzeń.
   5. Koszt transportu nie jest wliczony w cenę mebli i kalkulowany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Wysokość opłaty transportowej zależna jest od ilości i gabarytów zamówionych elementów.
   6. Usługa transportu dotyczy terytorium RP i obejmuje dostarczenie mebli do Nabywcy bez usługi wniesienia do lokalu.

 • Montaż
   1. Nabywcy z terenu Warszawy i okolic mogą dodatkowo zamówić usługę montażu mebli.
   2. W skład usługi montażu mebli wchodzi również wniesienie mebli do miejsca ich montażu.
   3. Usługa montażu nie jest wliczona w cenę zamówionych mebli i kalkulowana jest oddzielnie.
   4. W zakres montażu wchodzą wyłącznie meble, elementy i akcesoria wchodzące w skład zamówienia.

 • Koszty transportu
   1. Koszt transportu wyliczany jest na bieżąco podczas dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym na podstawie algorytmu uwzględniającego wagę, ilość paczek oraz ich rozmiar.
   2. Wartość transportu obejmuje dostawę zakupionych towarów na terenie Polski.

 • Gwarancja i reklamacja
   1. Sprzedawane przez nas meble objęte są gwarancją producenta.
   2. Gwarancja obejmuje stwierdzone wady materiałowe i produkcyjne.
   3. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu, jeśli nie stanowił on przedmiotu zamówienia.
   4. Podstawą złożenia reklamacji jest oryginał dowodu zakupu.
   5. Reklamacje wymagają formy pisemnej i będą rozpatrywane w przeciągu 14. dni od daty ich zgłoszenia.

 • Zwrot towaru
   1. Ze względu na fakt, że zamawiane produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie Nabywcy, dostarczony towar nie podlega zwrotowi. Zapis nie dotyczy przypadków reklamacji.
   2. Zwracany w ramach reklamacji towar musi być starannie zapakowany w oryginalne opakowanie.
   3. Do zwracanego towaru musi być dołączony dowód zakupu.
   4. W celu ustalenia dokładnego adresu zwrotu towaru Nabywca zobowiązany jest skontaktować się ze Sprzedawcą.
   5. Transport zwracanego towaru odbywa się na koszt Nabywcy.

 • Postanowienia końcowe
   1. Wszelkie informacje dotyczące specyfikacji produktów pochodzą z materiałów otrzymanych od producentów.
   2. Sprzedawca nie wypożycza mebli i innych sprzedawanych produktów do testowania.
   3. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższe Warunki Sprzedaży.
   4. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy ujawnione w dostarczonych przez producenta katalogach i materiałach marketingowych oraz ich konsekwencje.

 • Dane Firmy
   Nazwa Firmy: FormArt Piotr W. Michalski
   NIP: 521-118-54-76
   REGON: 016404914
   Adres: 00-724 Warszawa, ul. Łazienkowska 14
   Firma jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej Zarządu Dzielnicy Warszawa Mokotów w dn. 29.03.2011 r. pod numerem: 256543. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej: 01.09.2000 r.

 • Uwaga!
   Prosimy sprawdzać w obecności kuriera czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera uprawnia do zgłaszania reklamacji w postaci braku lub uszkodzenia mechanicznego towaru.